Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny

Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny

Pozostałe 0 Comment

Urodziny naszej drugiej połówki to szczególny moment. Chcemy pokazać jej jak ważna jest dla nas. Chcemy dobrać idealny prezent tak, by sprawić jej przyjemność. Wymyślanie oryginalnych prezentów to domena kobiet. Jeżeli nasz chłopak nie konkretnego marzenia możemy rozważyć kilka możliwości. W zależności czy nasz chłopak jest zwolennikiem prezentów praktycznych, czy tych z serii „słodkich”.

Gadżety

To prezent dla mężczyzn praktycznych, którzy chcą być przygotowani na każdą okazję. Zazwyczaj prezent ten będzie w średniej lub wysokiej cenie. Jest więc to rozwiązanie dla dziewczyn, które przewidziały taką możliwość i zaczęły zbierać pieniądze odpowiednio wcześnie. Jednak na rynku jest tyle możliwości. Na co się zdecydować? Co może okazać się rzeczywiście potrzebne, a co jest tylko zbędnym wydatkiem?

Zestaw do whisky

Taki prezent sprawdzi się jeżeli twój chłopak jest koneserem alkoholi. Nie musi się na nich profesjonalnie znać. Najważniejsze, aby próbowanie alkoholi sprawiało mu radość. Zestaw taki najczęściej zawiera szklankę do degustacji, karafkę i metalowe kostki chłodzące. Ceny będą wahać się od ok. 80 do 200 zł.

Mapa zdrapka

To gadżet, który sprawdzi się w przypadku podróżnika. Jeżeli twój chłopak jest pasjonatem i nawet jednego, długiego weekendu nie jest w stanie przeżyć w mieście ten prezent z pewnością go uraduje. Sprawdzi się również w wypadku, gdy planujecie w przyszłości wspólne podróże. W tym miejscu będziecie mogli odznaczać spełnione już marzenia.

Wielofunkcyjny scyzoryk

Prezent dla majsterkowicza. Jeżeli twój facet całe dnie spędza w piwnicach, wraca brudny, grzebie w samochodach, lampkach, zegarkach nie możesz znaleźć odpowiedniejszego prezentu. Zapewnisz mu tym odpowiednie przygotowanie do działania w każdych warunkach i w każdej chwili. Dodatkowym atutem będzie to, iż doceni jak ważna jest dla ciebie jego pasja.

Prezenty ekstremalne

Coraz bardziej popularne stają się prezenty, które pozwalają tworzyć wspomnienia. Materialność staje się przereklamowana. Jeżeli twój facet lubi mieć w życiu przygody jest to idealne rozwiązanie. Jednak często też również kosztowne. Nawet bardziej niż przypadku gadżetów. Ceny zazwyczaj oscylują między 100, a 800 zł. Jeżeli jest fanem adrenaliny możesz wybrać skok ze spadochronem lub skok na bungee, nie mniej emocji dostarcza szybka jazda ferrari. Jeżeli chcesz, by prezent był związany z tobą możesz wybrać kolację dla dwojga w ciemności bądź wspólny masaż. Jeszcze inna możliwość tego rodzaju prezentu daje możliwość rozwoju osobistego. Jeżeli twój facet lubi się ciągle uczyć czegoś nowego zafunduj mu naukę strzelania bądź podstawowy kurs tańca.

Handmade

To chyba najbardziej z dziewczęcych rozwiązań. W tym wypadku będziesz mogła wyrazić swoje uczucia do niego. Prezent może być pełny emocji i serduszek. Jest też najbardziej pracochłonny. Teoretycznie na tę opcję powinny zdecydować się dziewczyny uzdolnione plastycznie, tak, by efekt końcowy był estetyczny. Jednak mamy pewność, ze nawet jeżeli prezent nie wyjdzie tak pięknie jak zakładałyście wasz partner doceni wasz trud i staranie, dlatego jest to opcja odpowiednia dla każdej z was. Możliwości jest wiele

Scrapbookingowy album

Umieścisz w nim wszystkie wasze, najlepsze, wspólne chwile. Rozwiązanie to jest lepsze od zwykłego albumu, gdyż od początku do końca aranżowane jest przez ciebie. Możesz więc wpleść cytaty, wspomnienia, dowolne ozdoby. We wszystkie niezbędne materiały scrapbookingowe, zaopatrzysz się w sklepie Scrap Shop.

Słoiczek „sto powodów…”

Nie ma piękniejszego prezentu niż bezinteresowne i częste wyznawanie miłości. Niech twój partner wie, dlaczego go kochasz. Możliwość przypomnienia sobie o tym w każdej chwili, na pewno poprawi wiele jego dni.

Obraz

Możesz umieścić tam cytat o miłości lub zrobić kolaż ze zdjęć. Pięknie wygląda też napis #D zrobiony z włóczki i gwoździków. Prezent nie tylko będzie pięknym wyznaniem miłości lecz także gustowną ozdobą do domu.

Podsumowanie

Urodziny partnera to ważne święto. Oprócz prezentu spraw, aby dzień ten był wyjątkowy np.: zrób kolację ze świecami, ubierz się elegancko. Pamiętaj jednak, że święta to tylko dodatkowy powód do spędzenia miłego czasu wspólnie. Najważniejsze, abyście dbali o związek codziennie.

Back to Top